Junácká vyhlídka - výprava i s rodiči, Broumovské stěny
30. 12. 2014

Sraz: Vl a Sv + rodiče 10:00 parkoviště Slavný, Sk + Sky: 6:15 nádraží Č. Skalice
Konec: odpoledne, dle zvolené trasy

Vypravte se spolu svými ratolestmi, poznejte ostatní skautské rodiče! Udělejte si netradiční sváteční program se skauty!

* Vlčata a světlušky jen s rodiči: sraz na parkovišti Slavný - doprava vlastním autem, kratší pěší trasa (viz: http://www.mapy.cz/s/eLyB ), čas 10:00

* Skauti + skautky (delší trasa, samostatně s vedoucími, možno i bez rodičů): sraz v České Skalici na nádraží, čas 6:15

Stručná historie Junácké vyhlídky:
Junácká vyhlídka je místo v Broumovských stěnách. Scházeli se tu skauti vždy koncem roku v době nesvobody, tyto výpravy se staly tradiční až do dnešních dob.
Perličkou je příhoda, kdy se STB dozvěděla o tom, že Junáci chystají sraz na vyhlídce na Náchodsku. Uspořádali proto zátah okolo hotelu a restaurace "Na Vyhlídce" nad Náchodem. Žádné skauty zde pochopitelně nenašli, jelikož ti se sešli na tradičním místě, ve skalách, v přírodě, v klidu a bez tajné policie.

RaDaR