Dušičkové nocování na klubovně, klubovna
3. - 4. 11. 2017

Sraz: v 16:00 na klubovně
Konec: v 10:00 na klubovně

Zahájení v pátek v 16 hodin
konec sobota dopoledne v 10:00
Jedná se již o tradiční nocování na klubovně - návštěva místního hřbitova, příprava Halloweenské večeře, noční hra atd.
Sebou: S sebou: skautský kroj (kdo ho má) nebo žlutý šátek,ČELOVKA,
věci na spaní -spacák, polštářek, plyšák, oblečení na spaní. Zubní kartáček a pastu, hřeben, malý ručník, balíček papírových kapesníků, 5 základních věcí= KPZ(kromě benjamínků) +uzlovačka, zápisník+psací potřeby+nováček světlušek, láhev na pití, 1 kus jakéhokoliv ovoce-klidně něco originálního – bude do salátu, PŘEZŮVKY!!!, pláštěnku, vhodnou obuv a oblečení dle počasí včetně čepice a rukavic!!!, Kč 50,- DVĚ SVÍČKY V KALÍŠKU (HŘBITOVNÍ)
!!! JE NUTNÉ POTVRDIT, ZDA SE ZÚČASTNÍTE ČI NIKOLIV na email: urbancova.marketa(zavináč)seznam.cz nebo SMS: 603 72 62 59 a to nejdéle ve středu 1.listopadu do 22:00 !!!

Markéta