Velká výprava, Český ráj
13. - 15. 4. 2018

Sraz: Pátek, 15:15 nádraží ČD
Konec: Neděle, 14:30, nádraží ČD (možná 12:30)

S sebou: běžné věci na výpravu, skautská stezka, skautský šátek + trubánek, dobré oblečení, pláštěnka, náhradní oblečení, spacák, karimatka (spíme uvnitř), esšus, lžíce (a další věci, které byly řečeny na klubovně na schůzce).

Jídlo: Každý se stará o své jídlo sám a to v pátek večer, sobota snídaně, sobota svačiny, neděle snídaně a svačina.

Jediné jídlo, které řešíme všichni společně je sobotní večeře. Budeme dělat ovocné knedlíky. Na to s sebou: Jablka + jeden měkký tvaroh do dvojice (pokud sníte hodně knedlíků tak jeden tvaroh samostatně).

Peníze 650,- Kč (ubytování, něco na společné jídlo, vstupy do hradu..., přebytek peněz vám zůstane)

Vše zabalené v jednom batohu na zádech! Na nádraží přijďte ideálně pěšky - důležité pro trénink :-) fakt.

RaDaR