Svojsíkův závod, Náchod
4. 5. 2019

Sraz: 6:20 vlakové nádraží
Konec: 19:30 tamtéž

Družina Vlaštovek se bude účastnit základního kola Svojsíkova závodu v Náchodě.

S sebou: 30 Kč na vlak, pláštěnku, pevnou turistickou obuv + teplé oblečení (na víkend hlásí ochlazení na 4 stupně), náhradní ponožky a triko, osobní léky (pokud je bere), jídlo a pití na celý den (tzn. alespoň 1,5 litru tekutin), skautský kroj, tužku, zápisník, KPZ s morseovkou, mobilní telefon, uzlovačku.

Povinná výbava hlídky: min. 1 mobilní telefon s připojením k internetu (datovým tarifem) + 1 s možností připojení na WiFi, lékárnička, buzola

O závodě: Jednou za dva roky se koná Svojsíkův závod pro skauty a skautky. Kluci a holky se při něm v malých skupinách snaží využít vše, co se ve svých oddílech naučili. V simulovaných situacích prokazují, že spolu umí spolupracovat, překonávat překážky a že dokáží využít potenciál a znalosti každého jednotlivce.

Stáhněte si: závody+Náchod.docx

Slunce.