Dušičkové nocování na klubovně, Klubovna
1. - 2. 11. 2019

Sraz: 17:00 na klubovně
Konec: 16:00 tamtéž

Můžeš se těšit na návštěvu hřbitova, malování na obličej, henna tetování, vyrábění vlastní lucerny, hry, podzimní procházku, připravování halloweenského pohoštění a mnoho dalšího:)

S SEBOU : 150 Kč, buchta na snídani nebo co ráda snídáš, kostým/maska (volitelné), 2 čajové svíčky + svíčky na hřbitov, sklenice na vyrábění (velikost je na tobě - zavařovačka, sklenička od přesnídávky nebo opočenského jogurtu), spacák, polštářek, malý plyšák, oblíbený kus ovoce, sušenka, papírová krabička od čaje, hygiena (hřeben, gumička, kartáček na zuby+pasta, malý ručník), oblečení na spaní, něco na převlečení, oblečení na ven do chladnějšího počasí, pláštěnka, skautský kroj (příp. skautské triko, šátek), 5 základních věcí, stezka, přezůvky, osobní léky, malý batoh na vycházku, zpěvník (kdo má)

Těší se na tebe : Klárka, Slunce, Krtek a Markéta :)

Slunce.