Scouts Grand Prix, Klubovna
28. - 29. 1. 2011

Zápis přidán: 2. 2. 2011 22:15

Psal se pátek 28. Ledna 2011, 17 hodin 00 minut a 00 sekund když jsme se scházeli na klubovně. Tento den nebyl nijak výjimečný pro normální obyvatele České Skalice, ale pro nás to byl opravdový zážitek plný adrenalinu, závodů a rychlých vozů, jejichž rychlost závisle jen a pouze na velikosti a rychlosti proudění elektrické energie.

Jen co jsme přišli na klubovnu, už se začalo s výstavbou Wjetfova okruhu, ale jen tak jezdit se bohužel nedalo, protože jsme pochopitelně potřebovali řidičský průkaz, bez kterého by jsme skončili maximálně tak na „cajtárně“. Ale jak je obecně známo, žádný člověk nikomu nedá řidičský průkaz jen tak jako že „tady máš, a užívej života“. Tak jsme museli běhat po úřadech jak pominutí. Byli tři úřady – Wjetef (tělocvična), Borďa(chodba) a Pekárek(kuchyně) – na kterých bylo nutno splnit různorodé úkoly – Wjetef (morseovka, hádanka), Boris (běhání do schodů, kliky nebo dřepy) a Pekárek (nošení dříví ) – a po jejich následném splnění jsme dostali jejich velectěný podpis. A pak už jen rychle na test!

Po dopsání testu už se jen závodilo. Nadcházející den byl také plný aktivit a závodění jako byli derby, pekáčování, slalom atd. atd. Za pár hodin bylo vyhlášení vítězů. Umístění bylo následující:

1. Michal Junek

2. Standa Jungwirth (+2s)

3. Matyáš Horký (+1min 13s)

Zúčasnili se (akce):

Wjetef, Boris, Milan, Pekárek, Radar, Štefan, Michal, Matyáš, Standa (TI), Honza a Zdenda

Sepsal: Michal, hrdý vítěz Scouts Grand Prix 2011