Buď hrdina! Noční hra a drsná akce, Česká Skalice
6. - 7. 5. 2016

Zápis přidán: 29. 6. 2016 19:48

účast: v pátek:Ondra(vodička), Štěpán, Ondra(ten druhý), Vojta, RaDaR, Větva, Maty, Ráďa, Zdenda a já

v sobotu: Ondra Vodička, Štěpán, Ondra Šatný, Vojta, RaDaR, Ráďa, Milan a já

V pátek to vlastně vypadalo tak že jsme tam postupně přišli a začli jsme večeřet. Asi ve čtvrt na devět jsme vyrazili na noční hru. Hra spočívala v tom, že my, jakožto správní hrdinové(že jsme vůbec přišli), jsme měli donést světlo(svíčku) na Olymp kde na nás čekal RaDaR. Museli jsme ale přejít přes území duchů, kde čekali Maty a Zdenda(jako duchové) a snažili se nám svíčku sfouknout. Nakonec se podařilo projít jen Štěpánovi a Vojtovi. Pak jsme se vydali na zpáteční cestu. Odpojili se od nás Větva, Zdenda a Maty a my jsme cestou sledovali hvězdy. Ke spánku jsme se uložili částečně venku před klubovnou, částečně v klubovně. Ráno jsme vstali, Nasnídali se, počkali na Milana a začli makat. A natírali jsme prkna a natírali a natírali… Pak byla polední pauza a potom další natírání. Ve čtyři hodiny jsme se rozloučili.

Zapsal Jandy