Výprava, do bunkrů a na pouť
15. 10. 2016

Zápis přidán: 2. 6. 2019 21:29

V sobotu 15. 10. jsme se sešli na nádraží v České Skalici v počtu třinácti lidí: Vojta, Ondra Šatný, Zub, Matějka, Lukáš, Filip, Kuba Metelka, Mat‘as, Radek, Tomáš, Radar a Slunce.

Jeli jsme vlakem do Náchoda na hlavní nádraží. Vystoupili jsme a šli jsme k bunkru jménem Březinka. Cesta byla do kopce, takže někomu se moc nechtělo. U Březinky jsme měli svačinu a potom jsme šli na prohlídku. Byla velmi pěkná viděli jsme: místnost kde spalo 24 vojáků, ale bylo tam 12 postelí, protože vojáci se střídali na 2 směny, kulomety, protitankové dělo a další zajímavé věci. Potom jsme šli na Jiráskovu chatu a zpátky do Náchoda kolem hotelu Vyhlídka.

A honem na Skautskou pout´. Na Skautské pouti jsme: vyluštily vzkaz od Petr Pana, naučili jsme se jógovou pozici – pozdrav slunci a potom jsme vzlétli, trefovali jsme se do terče balónkem, poznávali podle chutě, pronásledovali piráty, bojovali s piráty, trochu zdravovědy nechybělo a nakonec jsme sepsali písničku o tom, co jsme zažili v zemi nezemi. A šli jsme na vlak a jeli domů. Celá výprava byla velmi pěkná.

Napsal: Ká. Ká