eKronika

Výprava na Junáckou vyhlídku, Broumovské stěny
30. 12. 2016

Zápis přidán: 1. 1. 2017 16:34


Sešli jsme se 30.12. v 6:15 na nádraží v počtu 11-Ondra V., Štěpán, Ká.Ká., Milan a Eva, Radar a Slunce, Radek, Zdenda a Já (Filip).

Jeli jsme do Žďáru nad Metují, odkud jsme šli do Broumovských stěn. Nejdříve jsme navštívili Broumovskou vyhlídku, kde byl krásný výhled, potom jsme se vrátili zpět a pokračovali jsme do původního cíle-na Junáckou vyhlídku. Po cestě jsme si dali svačinu v altánku, kde jsme potkali skauty ze Rtyně v Podkrkonoší a pozvali je k nám na ples. A konečně jsme se dostali na Junáckou vyhlídku, kde nebyl takový výhled jako předtím ale, zato krásné lesy, vyměnili jsme si PFka a potom jsme se vydali k vlaku.

Prošli jsme skalním bludištěm, a na polní cestě jsme se klouzali na ledě a když to šlo tak jsme ho i praskali byla to sranda. V Polici nad Metují jsme stihli vlak ještě o hodinu dříve a navíc jsme ještě 15 minut čekali.

V Hronově jsme na nádraží zamávali Žížale s Honzíkem, ve vlaku si Milan řekl od každého o 70,- což byl pro Ká.Káho problém jelikož to vyhrabával z KPZky po dvoukorunách a ještě si ode mě dvě koruny půjčil. V České Skalici na nádraží jsme si dali pokřik a rozešli jsme se.

Sepsal Filip

<- Zpět na výpis