Noční hra, Česká Skalice
23. - 24. 2. 2018

Zápis přidán: 16. 3. 2018 17:28

V pátek v 17:30 jsme se sešli na skautské klubovně v počtu 13: RaDaR, Já (Tom), Eda, Radek, Lukáš, Jandy, Kevin, Vojta, Ondra, Štěpán, Adam, Filip, Šimon.

Udělali jsme pokřik a šla se vařit polívka. Nejdřív jsme nakrájeli zeleninu a pak rozdělávali oheň. Do kotlíku jsme dali vodu a všechnu zeleninu poté jsme přidali koření a mohli jsme jíst.

Když jsme dojedli z horního patra se ozval výbuch a tím začala noční hra. Vyběhli jsme nahoru a tam ležel Lukáš a Jandy, které jsme museli ošetřit.

A pak jsme šli na noční hru, když jsme došli do lesa tak nám RaDaR vysvětlil pravidla která byla asi taková: Měli jsme donést hořící svíčku k červenému světlu. Ale Lukáš, Radek a Jandy nám to měli znepříjemňovat v lese tím že se nám snažili svíčku zhasnout. Po zhruba hodině a půl hra skončila a vrátili jsme se zpátky na klubovnu.

Poté co jsme se vrátili jsme velká většina z nás šla spát. Ráno když jsme všichni vstali, jsme si dali snídani a pak jsme šli uklízet. Když jsme všechno uklidili jsme se rozešli.

Noční hra za mně byla super a těším se na další.

Po noční hře proběhla v sobotu porada oddílové rady o závodech. Zúčastnil se jí i Štefan a Honza Karvai. Radek nám k ní uvařil extra super mńamózní guláš. Poté proběhla rádcovská výprava do Hradce Králové, jejíž náplní byla laser game. Určená byla jen rádcům a vedení oddílu za pravidelné vedení schůzek, týmové stmelení před náročnými přípravami organizace závodů i tábora.

---zapsal Tom---