Scouts in the cinema, Cinema Vesmír Náchd
28. 9. 2007

Zápis přidán: 24. 11. 2007 16:19

Středisková výprava do kina

V pátek 28.9. 2007 jsme se sešli před pátou hodinou na klubovně. Někteří tam byli jako vždy brzy. Čekalo se než všichni dorazí a tak se připravoval program na schůzky a dostavovalo se puzzle. Postupně nás přibývalo a přibývalo.

Blížila se ale také pátá hodina a s ní i čas odjezdu do kina. K dispozici byly dvě auta na ? lidí - opět. S Milanem nás jelo ? a s Dadoušem ?. David nebyl ještě na místě kluci tedy čekali na klubovně než pro ně fáro přijede. S Milanem jsme jeli napřed zamluvit lístky.Mysleli jsme si , že přes Studnice to bude rychlejší. -------------------------------------------cenzůra --- na přání ----------------------------------------------------------děkuji za pochopení--------------------------- Když jsme dorazili před kino Vesmír už tam byli všichni i Davidovi pasažéři. Lístky byly zakoupeny. Ještě skočit něco nakoupit na zakousnutí k filmu Medvídek a hrrr dovnitř.

Jen co jsme se usadili, zjistili jsme,že zabíráme celou řadu kromě 4 míst. Okamžitě byl přes celou řadu vyslán požadavek: ,,Pošlete Kofolu!!,, ,,Pošlete Kofolu!!,, ,,Pošlete Kofolu!!,, jelo z jednoho konce na druhý.Během promítání se Kofola posílala ještě 3 krát.

Popis filmu Medvídek: prostě normální promítání... a tma

Po dojemném konci jsme se odebrali k autům. Na mě už čekal extra vůz Škoda 120,, jela jsem do Ždárek. Tudíž nevím co provozovali cestou ostatní a radši ani vědět nechci...

Byla to fajn výprava aneb : Scouts on the cinema.

SEPSAL: -Krtek-