Dobrá víkendovka - dívky, Dobré - Ekocentrum Krupárna
25. - 27. 9. 2020

Sraz: 16:30, u 1.st. ZŠ (ul. Komenského)
Konec: 17:30 tamtéž

Víkendová akce pro dívčí oddíl do ekocentra Krupárna u Dobrého (Dobré u Dobrušky).

DO JEDNOHO ZAVAZADLA ZABALTE S SEBOU:
Malý batoh na výlet, láhev na pití – 1 litr+, termoska, šátek na zavázání očí, baterka (čelovka), psací potřeby a papír, uzlovačka, zpěvník, cestičky světlušek, skautská praxe- kdo ji má. Teplé oblečení na ven +náhradní varianta, čepice/čelenka, rukavice, nákrčník), oblečení na chalupu a přezůvky, skautské tričko a šátek, spacák, karimatka, mini polštářek, malý ručník, hygienické potřeby + hřeben, 3x rouška, kapesníky – dostatečné množství, pláštěnku, vhodnou pevnou obuv - nejlépe nepromokavou. Kdo má, přibalte dalekohled a zkoumací skleničku z tábora.

Jídlo: 1/2 chleba, 10 dkg krájeného salámu nebo sýra (co kdo jí), 2 trojúhelníčky sýra, 3 brambory, kousek buchty na snídani, 1 oblíbená sušenka a 1 kus ovoce.

Na všechny se těší Markéta, Krtek, Klárka a

Slunce.