Novinky

27. 7. 2021 17:47 | RaDaRPoděkování za příspěvek
Středisko děkuje městu Česká Skalice za příspěvek 45 tis. Kč na ošetření a profesionální nátěr střechy klubovny. Celkové náklady na údržbu dosáhly 66 458 Kč. Ošetřující nátěr pomohl prodloužit životnost střechy a oddálil nákladnou rekonstrukci.
5. 5. 2021 13:18 | RaDaRObnovujeme činnost na schůzkách
Dle nařízení vlády je možné za určitých opatření obnovit činnost s dětmi. Více informací podají vedoucí jednotlivých oddílů.
12. 2. 2021 10:02 | RaDaRDěkujeme za krabice od bot
Děkujeme všem, kteří se zapojili do letošní úspěšné sbírky Krabice od bot. Podařilo se sehnat všechny domluvené dárky díky vám! Udělají radost znevýhodněným dětem v našem okolí. Díky všem, co se zapojili i do organizace sbírky. Potlesk patří pak hlavně Klárce, která se letos ujala organizace sbírky poprvé a vše dopadlo dle plánů. Přejeme krásný advent všem! (podrobnější článek, přesné počty dárků budou v článku v lednovém českoskalickém zpravodaji)
16. 9. 2020 17:34 | Ondra V.Podpora skautingu od MŠMT
Děkujeme ministerstvu školství za podporu naší činnosti ve výši 34 602 Kč, která je zapotřebí i přes velkou snahu dobrovolníků z řad vedoucích. Ta bude využita na provoz, vybavení a pořádání akcí pro skauty a skautky našeho střediska.
26. 8. 2020 15:02 | RaDaRVlčata a světlušky: Postavte si tábor!
Pro vlčata a světlušky: Jak jste si užili tábor? Vzpomínáte jak vypadal? Složte si vlastní z papíru! Jandy pro naše nejmenší členy připravil vystřihovánku. Můžete si jich pár z nich vytisknout na tvrdší papír (nebo podlepit), vystřihnout je, pomalovat a slepit. Když si jich vyrobíte dost, můžete si postavit celý tábor. Zkuste to! Brána a stožár ze špejlí? Všechny stany růžové? Proč ne?
Stáhněte si: Stan táborový.pdf
Stáhněte si: stan - ukazka.jpg
17. 7. 2018 9:11 | RaDaRSkautský e-learning
Zajímavá krátká a poučná videa, která Vám mohou rozšířit obzory při působení v oddíle. Přináším to co mě zaujalo na první pohled - pohovor s personalistou: https://www.youtube.com/watch?v=WN1y32RayZQ&list=PLBJCztP8Ckof2qHlKKay_obW8tHBkriTW&index=2

Videa jsou tvořena profesionály ve svých oborech a zároveň skauty.

Další e-learning na: https://www.youtube.com/channel/UCHAIGdm9WIUuohNX9JF490g/playlists

Domovská stránka YouTube kanálu:
https://www.youtube.com/channel/UCHAIGdm9WIUuohNX9JF490g/feed
4. 5. 2016 22:45 | RaDaRZpěv ptáků
Troška odpočinku u ptačího zpěvu? Naučíte se poznat alespoň dva nebo tři zpěváčky podle hlasu? :-) Schválně kdo z vás na výpravě nějaké pozná? http://stromzivota.sk/spev-vtakov-pomocka-pre-urcovanie-vtakov/
3. 5. 2017 14:48 | milsn - externí webmasterSkautský bazar
Vyrostly vaše děti ze skautského oblečení či jiného vybavení a chcete jej někde prodat? Vyzkoušejte skautský bazar. Čím více se bude informace o něm šířit, tím více prospěšný skautům a jejich rodičům bude. http://bazar.skauting.cz/