ZRUŠENO VýpravaSLUNÍČKA+SKAUTKY , Hronov

Sraz: v 9:15 na vlakovém nádraží v Č. Skalici
Konec: v 17:27 tamtéž

AKCE JE ZRUŠENA!!!!!

Sobotní výprava do Hronova a okolí. Projdeme si naučnou stezku a navštívíme interaktivní muzeum Pod čepicí.
Sraz: v 9:15 na vlakovém nádraží v Č. Skalici
Konec: v 17:27 opět na vlakovém nádraží

Na sebe: teplé oblečení dle počasí (má chumelit = oblečení, které nepromokne, teplé ponožky, vhodné pevné boty , čepice!!!!, rukavice, nákrčník/šála), modré tričko+skautský šátek

Do batůžku: termoska s čajem/ láhev s pitím nebo oboje, podsedák!! - kdo nemá, pláštěnku na sezení atd., svačina na celý den, kpz, papírové kapesníky, zápisník+psací potřeby, uzlovačka, stezka, čelovka, RESPIRÁTOR, Kč 100,- na vstup a dopravu. Kdo se nemůže z nějakého důvodu zúčastnit, prosím omluvte se u Markéty nebo Krtka.
Pokud bude potřeba prokázání prodělání covid 19, očkování, nebo negativní test, budeme včas informvat.

Těšíme se na vás, Markéta a Krtek

Markéta