Přespání na klubovně a sobotní bobování, Klubovna
25. - 26. 2. 2022

Sraz: 18:00 Klubovna
Konec: 18:00 Klubovna

Po pátečním přespání na klubovně vyrazíme bobovat na Černou horu.

Pro účast na sobotním bobování je nutné seznámení se s přiloženým dokumentem, který je třeba přinést podepsaný v pátek na klubovnu.
Na sobotu také bude potřeba bob nebo pekáč, prostě něco na čem se dá pohodlně sjet kopec(igelitová taška není vhodná, jelikož trasa na sjezd je poměrně dlouhá).

S sebou: spacák na přespání v klubovně (karimatka není třeba); svačinu a pití na celý sobotní den; teplé oblečení a kvalitní boty (jedeme na Černou horu, takže je dost pravděpodobné studené počasí); oblečení na pátek do klubovny; stezka; respirátor; 400 Kč (doprava, jídlo na pátek, nesjpíše využijeme lanovky z Jánských lázní na Černou horu + rezerva); malý batůžek na věci na sobotu; respirátor; bob (pekáč).

Těšíme se

Lukáš F.