Výprava po okolí Skalice, Česká Skalice
26. 2. 2011

Zápis přidán: 7. 3. 2011 22:07

Sešli jsme se na náměstí u kašny dne 26.2.2011 v hojném počtu (4).Spolu s námi ještě cestovala vlčata.Když přijel autobus,nastoupili jsme a usadili jsme se do pohodlných sedadel.Hned co jsme se s Martinem usadili,Wjetef nám zavázal oči.Cesta trvala poměrně dlouho.

Když jsme přijeli,tak nám Boris a Wjetef rozvázali oči.Byli jsme ve Stolíně.Wjetef nám dal mapu a buzolu.Měli jsme za úkol dostat se do České Skalice.Návíc jsme musel zajít na Boušín,Červenou horu,Rýzmburk a ke srubu.

Nejprve jsme si zorientovali mapu a zjistili kde se nacházíme.Pak jsme zorganisovali trasu a šli.Potom co jsme zjistili,že jdeme do Kostelce,jsme se otočili a šli již správně.Cestou jsme se potkali z vlčaty jak svačí.Přidali jsme se k nim a svačili jsme společně.Pak jsme se zase dali na pochod.Málem jsme minuli další značku.Nakonec jsme se dostali na Boušín.Potom jsme šli na Červenou horu,kde jsme opět potkali vlčata.

Zbýval nám už jen Rýzmburk a srub.U Rýzmburku jsme našli Wjetfovu starou geocash-ku.Byly v ní 2 šifry a bonbóny.Poté co jsme vyluštili obě šifry jsme posvačili a šli ke srubu.Boris při šlápnul omylem do močůvky.U srubu jsme se(zase)potkali s vlčaty.Prohlídli jsme si srub a dali si oběd.

Nakonec jsme šli domů. Cestou jsme však museli najít Vilmův splav.Od něj jsme se pak museli podle podrobného plánu dostat až ke klubovně.Potom jsme šli domů.

Přítomni:Honza,Martin,Wjetef a Boris.

Sepsal Honza