MAFIE, Dvůr Králové nad Labem
23. - 25. 3. 2012

Zápis přidán: 2. 4. 2012 21:34

V Pátek 23.3 v 16:15 jsme měli sraz u kašny na náměstí. Přišli WjeteF, Michal F., Honza D., Standa a já. Tak jsme vyrazili směr Dvůr Králové. Dorazili jsme na tamější klubovnu, byla opravdu veliká. Potom vyšlo pár organizátorů a řekli nám co a jak. Po chvíli přijel poslední tým.

Týmy se jmenovali: Klan Radetskyy, Klan Zelenáči, Klan Lomfare, Klan First Shot, Klan Aragoste giallo a Klan Marroni (my).

Začátek byl zajímavý, byla nám vysvětlena pravidla a začalo se. Byly potyčky, přestřelky, úmrtí, prohry a výhry.Večer byla hra zastavena a druhý den pokračovala.Šli jsme ke klubovně, dorazili jsme a zabydleli se.Druhý den ráno jsme si dali snídani a šli jsme do města.Tam se také střílelo, umíralo a vyhrávalo.Úkoly jsme dostávali pomocí SMS. Potom bylo ryzoto k obědu.Odpoledne byly přestřelky.Rychle to vše

uteklo. Večer bylo vyhlášení - první byli Zelenáči a poslední my. V neděli ráno jsme si sbalili a odjeli domů ,ale až skoro na konci cesty byl menší zádrhel. Musel pro nás přijet Milan., ale všechno dobře dopadlo.

Sepsal: Štěpán Filip