Akce STS, okolí Skalice
15. - 16. 2. 2013

Zápis přidán: 19. 2. 2013 16:50

Akce STS okolí České Skalice

Sešli jsme se na klubovně v České Skalici a odtamtud jsme vyrazili na Pohodlí.

Cestou jsme měli sbírat papírky s různými úkoly. Když jsme dorazili na srub tak už tam byli Milan, Zdenda a Štefan. Na srubu jsme si vybalili věci a povídali si. Najednou z venčí přiběhl Štefan a říkal, že někoho postřelili. Všichni jsme se oblékli a běželi tam. Najednou jsme viděli, jak tam leží Maty v louži krve. Ránu jsme mu obvázali a chtěli jsme aby vstal a šel s námi, ale on řekl, že ho bolí noha a tak jsme se Štěpánem rozeběhli do lesa a hledali klacky. Jirka Matyho utěšoval, nakonec se ukázalo, že měl vyvrtnutý kotník (no zdravověda nic moc). Potom nám Maty dal papírek a my měli hledat sklenice s blikačkami. Uvnitř sklenice byli nějaké papírky a schránky. Na vrchu bylo napsáno otevřete 16. 2. v 9 00h. Večer jsme hráli hry a povídali si asi ve 12:00 hod. jsme šli spát.

Druhý den jsme rozbalili sklenice a tam byla mapa. Na mapě byla vyznačená kolečka kam máme schovat ty schránky. Oblékli jsme se a vyrazili. Nejdříve jsme šli k Haniččiným pramenů(místo kam jsme to schovali nemohu říci,protože je to přísně tajné, neřeknu to ani na jednom místě). Potom jsme šli na Červený most, dále jsme šli k vodopádům, ale dostat se do Litoboře byla hrůza. Sníh a potok byly všude. Dále jsme šli na Hořičky, přes pole na Hostinku. Cestou přes pole jsme si zpívali. Když jsme se dostavili zpět ke srubu, tak už na nás čekal oběd. Sbalili jsme si saky paky a vyrazili na klubovnu. Tam jsme si dali pokřik a rozešli se domů. Výprava byla super.

ZŮČASTNILI SE:

ZDENDA