eKronika

Zimní výprava, do přírody
13. 1. 2018

Zápis přidán: 16. 1. 2018 21:06


Sešli jsme se na nádraží k našemu zděšení již v 6:15.

Nakonec se náš sešlo celkem 11 a to Eda (ano tak říkáme teď Štěpánovi Filipovi), Jandy, Zub, Mates, Eidam, Ondra, Kevin, RaDaR, Vojta, David a Já. Vyjeli jsme samozřejmě z České Skalice směr Trutnov, bohužel nám vlak nestavěl v Trutnově-Poříčí tak se nám výprava protáhla cca o 1 km a vystupovali jsme až v zastávce Trutnov-střed.

Odtud se šlo na Markoušovickou rozhlednu a cestou se hrála hra, kdy jeden dostal dřevěný kolík a musel ho někde zahodit, aniž by si toho kdokoliv jiný všiml. Po dlouhé době kdy se na to všichni přestali soustředit se Jandymu podařilo ho nechat na rozhledně a tak díky němu musel Zub znovu nahoru aby ho přinesl dolů.

Dále jsme pokračovali na Jestřebí boudu, kde se konalo vydatné občerstvení a ohřátí se v turistické jídelně. Z Jestřebí boudy na Pasekách jsme opět plní sil vyrazili na Rozhlednu Žaltman kde, jsme si užili krásné výhledy. Pak už nám zbýval pouze pomník v Odolově, cestou jsme si prohlédli místní věznici (z venku). Z Odolova už jsme sešli pouze do Rtyně v Podkrkonoší a spokojeně odjeli domů.

= Zapsal Lukáš =

<- Zpět na výpis