Deskovky se skauty II., Zahrádkářská klubovna (u řeky)
16. 2. 2020

Zápis přidán: 27. 2. 2020 14:50

Protože se minulý rok hraní na klubovně líbilo, rozhodla se středisková rada uspořádat i letos v únoru deskohraní. Na klubovně máme spousty her, Radar sehnal od vydavatelů spousty dalších zadarmo a tak by byla škoda nechat je ležet v šuplíku. Jelikož jsme se trochu báli, že naše skautská klubovna nápor takového množství hráčů nevydrží, rozhodli jsme se akci přestěhovat do nedaleké klubovny zahrádkářů.

A tak se stalo že 16. února odpoledne, ve 14. hodin za přispění roverů si mohla skoro stovka lidí zahrát asi stovku her. Mnozí návštěvníci, jak bylo uvedeno na pozvánce přivezli i svoji hru aby ji naučili ostatní nebo poměřili síly s jinými hráči. Svou účastí na jinak místě zaměřené akci příjemně překvapila i vlčata ze Rtyně v Podkrkonoší v čele s vedoucí Ropuš. Novinkou letošního ročníku byl Milanův koutek (tedy spíš pořádný stůl) s hlavolamy.

Akce, která trvala až do 18. hodiny večer se vydařila a věříme v další ročník. Na organizaci se podíleli také roveři jako Jandy, Lukáš F. Radek Resl, Štěpán-EDA, Ondra-Miego, Krtek, Slunce, Pepek Husák (Pepo, díky za trpělivost v šatně!) i další. Luďa a Milada zajistili bezproblémový chod baru - občerstvení dodaly i některé maminky našich členů. Všechny příchozí vítala a seznamovala s pravidly akce Markéta. Zapsal RaDaR